Home page > Aktuality > Výzva pro všechny - Běh pro válečné veterány!

Výzva pro všechny - Běh pro válečné veterány!

Trénujete na maraton, máte rádi pohyb venku nebo jen hubnete na příští léto do plavek? Přidejte se k celoarmádní akci 22. základny vrtulníkového letectva Náměšť nad Oslavou, která bude probíhat od pondělí 28. září do pátku 2. října! Naším cílem je podpora válečných veteránů a Vojenského fondu solidarity, který pomáhá vojákům a jejich rodinám v těžké životní situaci.

Původně plánovaný běh okolo republiky (cca 1800 km) byl kvůli aktuální epidemiologické situaci bohužel zrušen, naštěstí se nám ale podařilo najít náhradní řešení – v uvedeném termínu budeme běhat individuálně a počítat své kilometry Zveme proto všechny srdcaře – vojáky i širokou veřejnost – aby se připojili. Když nemůžeme společně cvičit, tak můžeme spolu alespoň na dálku běhat!

Jak se konkrétně zapojit? Vyrazte na svou oblíbenou trasu, ať už s měřícími aplikacemi nebo chytrými hodinkami a dejte do toho všechno! Rádi zveřejníme vaše fotky, selfíčka, naběhané kilometry i vzkazy podpory našim vojákům. Vše posílejte do zpráv na Facebook Vojenského fondu solidarity nebo vojenského útvaru, který sledujete – může to být třeba i žatecký 41. mechanizovaný prapor "gen. Josefa Malého", který na naše válečné veterány nezapomíná. Jejich borce poznáte mimo jiné i podle trička s motivem Memoriálu Davida Beneše, který každoročně pořádají jako vzpomínku na svého kolegu a kamaráda, který před 6 lety padl v Afghánistánu.
 
Spojme síly a zvládněme co nejvíce kilometrů pro dobrou věc. Díky vám můžeme pomáhat!

Fotogalerie

Nahoru