Home page > Aktuality

Aktuality

990 Kč z každého prodaného nože, celkem 40 tisíc od ANV Knives pro Vojenský fond solidarity

Publikováno: 2.12.2020 Autor: Tereza Stehlíková

Vojenský fond solidarity se těší stále větší oblibě. Příspěvky, které do něj vkládají jednotlivci i firmy, pomáhají v těžkých životních situacích. V budově Generálního štábu AČR převzala brigádní generálka Lenka Šmerdová z rukou zástupců společnosti ANV Knives šek na 40 000 korun – příspěvek za prodej čtyřiceti nožů, které společnost vyrobila pro 73. tankový prapor.

Ministr obrany vyhlásil Týden solidarity

Publikováno: 30.11.2020 Autor: Tereza Stehlíková

Vojenský fond solidarity už pátým rokem pomáhá vojákům i jejich blízkým, kteří se ocitnou v těžké životní situaci. Letos, už podruhé, vyhlásil ministr obrany Týden solidarity, v němž vyzývá nejen zaměstnance resortu obrany a vojáky k vzájemné solidaritě a podpoře. Jeho součástí je také sdílení příběhů solidarity z vašeho okolí. Vloni tato iniciativa fondu přinesla téměř 600 tisíc korun. V týdnu od 30. listopadu do 6. prosince můžete přispět i vy! ...

Limitovaná edice nože pro 73. tankový prapor

Publikováno: 23.11.2020 Autor: Tereza Stehlíková

Novým partnerem Vojenského fondu solidarity se stala společnost ANV Knives s.r.o., která se rozhodla podpořit fond prodejem nože M73. Limitovaná edice 40 kusů nože KONTOS, vyrobená pro 73. tankový prapor, byla veřejnosti představena v pátek 20. listopadu. Výrobce přislíbil věnovat z každého prodaného nože 990 Kč pro Vojenský fond solidarity. Během jednoho dne byla celá limitovaná edice vyprodaná.

Novinka od firmy Mikov: Storm podpoří Vojenský fond solidarity

Publikováno: 20.11.2020 Autor: Tereza Stehlíková

Cílem společného projektu Vojenského fondu solidarity a firmy Mikov s názvem Válečný veterán je představit každý rok jeden nůž, který připomene novodobé zahraniční mise české armády. Prvním ze série je nůž Storm, který je věnován operaci Pouštní bouře. Na Generálním štábu AČR v Praze byl ve čtvrtek představen armádnímu generálovi Aleši Opatovi a brigádní generálce Lence Šmerdové.

Táborská posádka podpořila Vojenský fond solidarity

Publikováno: 16.11.2020 Autor: Tereza Stehlíková

Předsedkyně výboru VFS brigádní generálka Lenka Šmerdová se ve čtvrtek 12. listopadu setkala v Táboře se starostou města Štěpánem Pavlíkem, starostou obce Dražice Lubomírem Smažíkem, velitelem Velitelství teritoria plukovníkem Antonínem Genserem a velitelem posádky podplukovníkem Pavlem Hutákem. Osobně zde převzala symbolický šek ve výši 45 054 Kč, které se podařilo získat v rámci říjnového Běhu pro válečné veterány 2020.

Stránky

Nahoru