Home page > Aktuality > Vánoční dar od společnosti ČEPRO a.s.

Vánoční dar od společnosti ČEPRO a.s.

Akciová společnost ČEPRO patří k dlouhodobým a výrazným podporovatelům Vojenského fondu solidarity. Od roku 2016 se pravidelně zapojuje do sbírky organizované ke Dni válečných veteránů a nejinak tomu bylo i letos.

V úterý 8. prosince předal předseda představenstva ČEPRO a.s. Mgr. Jan Duspěva brigádní generálce Lence Šmerdové symbolický šek na 210 000 Kč, které se společnost rozhodla věnovat na pomoc vojákům a jejich rodinám v těžké životní situaci. 

Tuto vysokou částku se podařilo získat v rámci listopadové veřejné sbírky, která proběhla na čerpacích stanicích EuroOil, přispěli i zaměstnanci společnosti ČEPRO, a.s. „Symbol vlčího máku a celou tradici válečných veteránů vnímám jako nesmírně důležité. Jsem rád, že to tak cítí i naši zákazníci. Žijeme ale tady a teď, a proto naši spolupráci s fondem, který pomáhá dnešním vojákům, vnímám jako velmi prospěšnou,“ uvedl Mgr. Jan Duspěva.

"Za štědrý dar, který bude pomáhat, Vám srdečně děkuji, stejně jako za podporu a přízeň, kterou Vojenskému fondu dlouhodobě věnujete. Oceňuji také Váš upřímný respekt ke službě vojáků, kterou vykonávají ve prospěch našich občanů jak na území České republiky, tak v zahraničních operacích. Takové podpory si všichni nesmírně vážíme,“ doplnila na závěr setkání generálka Šmerdová.

Fotogalerie

Nahoru