Home page > Aktuality > Vojenský fond solidarity podpořil pozůstalou rodinu vojáka

Vojenský fond solidarity podpořil pozůstalou rodinu vojáka

Tomáš, příslušník 13. dělostřeleckého pluku, válečný veterán, sloužil v armádě 13 let. V prosinci 2021 lékaři diagnostikovali otci dvouleté holčičky zhoubný nádor. Po úspěšné operaci a náročné léčbě se Tomášův stav zlepšil a tak se rozhodl pro návrat do služby. Krátce nato se však opět objevily zdravotní potíže. Ocitl se v trvalé pracovní neschopnosti, doma o něj pečovala maminka a manželka. Koncem března letošního roku se jeho zdravotní stav prudce zhoršil a musel být hospitalizován na JIP. Ve středu 5. dubna bohužel Tomáš svůj statečný boj se zákeřnou nemocí prohrál...
Vojenský fond solidarity věnoval pozůstalé rodině finanční dar k úhradě tříměsíčních nákladů na zajištění základních životních potřeb, chod domácnosti a péči o tříletou dcerku. S domovským útvarem předčasně zemřelého vojáka zůstáváme v kontaktu a v případě potřeby jsme připraveni naši pomoc prodloužit o další měsíce.
 
Děkujeme všem přispěvatelům do VFS, s jejichž podporou můžeme rychle a efektivně pomáhat našim vojákům a jejich rodinám v nejtěžších chvílích jejich života. Velké poděkování patří i vojenským kolegům ze 13. dělostřeleckého pluku za perfektní spolupráci a za to, že jim není lhostejný osud svých kolegů a kamarádů.
 
Díky Vám můžeme pomáhat.
 

 

Nahoru