Home page > Aktuality > Profesní sounáležitost modrých baretů

Profesní sounáležitost modrých baretů

Ve středu 14. dubna předala brigádní generálka Lenka Šmerdová dárcovský odznak dvěma příslušníkům Velitelství Vzdušných sil AČR za jejich dlouhodobou podporu Vojenského fondu solidarity.

Bez vás – pravidelných dárců – bychom nemohli v takové míře realizovat finanční pomoc vojákům a jejich rodinám v těžké životní situaci. Proto jsme jako symbolické poděkování nechali vyrobit Odznak Vojenského fondu solidarity, který náleží každému, kdo do fondu pravidelně (měsíčně) přispívá déle než 12 měsíců. Připnutý na vojenské uniformě hrdě vypovídá o svém nositeli, že patří k výjimečným lidem, který není lhostejný osud jeho kolegů. Odznak zdobící civilní oblečení svědčí o úctě jeho nositele k našim vojákům a vyjadřuje rovněž osobní poděkování za jejich náročnou práci.

K těmto vojenským profesionálům patří i podplukovník Pavel Šulek a major Vladimír Šanda z Velitelství Vzdušných sil AČR. Slavnostního předání odznaku se osobně zúčastnil i velitel Vzdušných sil AČR generálmajor Petr Mikulenka, který společně s generálkou Šmerdovou poděkoval přítomným vojákům za jejich dlouhodobou podporu Vojenského fondu solidarity.

Díky vám můžeme vojákům a jejich rodinám nabídnout podporu v těžkém životním období.

Díky vám můžeme pomáhat.

 

Bližší informace o Odznaku a podmínkách jeho získání naleznete na našem webu zde:

https://fondsolidarity.army.cz/odznak-vojenskeho-fondu-solidarity

 

Fotogalerie

Nahoru