Home page > Aktuality > Představujeme nového partnera: GHOST COFFEE

Představujeme nového partnera: GHOST COFFEE

Máme upřímnou radost z toho, že se okruh našich produktových partnerů neustále rozšiřuje. Vojenský fond solidarity nyní můžete nově podpořit i prostřednictvím speciální edice kávy Ghost Coffee.

Díky partě nadšenců, které spojuje láska ke kávě i respekt ke službě našich vojáků a příslušníků integrovaného záchranného systému, vznikl originální podnikatelský projekt s charitativním přesahem. Z každého balení prodané kávy věnují 10 Kč ve prospěch Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů. „Jelikož jsme milovníci kávy, hráli jsme si s myšlenkou udělat vlastní edici. Dlouho jsme hledali dobrou kávu, která by chutnala nejen nám, ale i našim přátelům a nakonec jsme ji našli. Při tvorbě etiket a všeho spojeného kolem e-shopu jsem měla hned jasno, že bych ráda i při prodeji kávy podpořila Vojenský fond solidarity a Nadaci policistů a hasičů, jelikož letos již pátým rokem podporuji manžela při pořádání běhu na podporu těchto fondů. Každým rokem mi dává podpora těchto fondů větší a větší smysl a vím, že se vybrané peníze dostávají tam, kde jsou potřeba a já jsem ráda součástí toho všeho,“ přibližuje svou osobní motivaci Kateřina Omaníková z Ghost Coffee.

Děčínský Běh na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadaci policistů a hasičů každoročně organizuje spolek Self Defence Division, z.s.. V rámci posledního, čtvrtého ročníku se organizátorům podařilo získat pro náš fond krásných 43 067 Kč.

 

Fotogalerie

Nahoru