Home page > Aktuality > POZVÁNKA: Malá benefiční jízda na podporu VFS

POZVÁNKA: Malá benefiční jízda na podporu VFS

V sobotu 14. srpna se uskuteční charitativní vyjížďka motorkářů, jejímž cílem je připomenout náročnou službu našich vojáků v zahraničních operacích a současně finančně podpořit Vojenský fond solidarity.  

Původně plánovanou akci Bikers for Veterans bohužel výrazně omezila pokračující pandemie koronaviru. Náhradní akce s názvem Benefical Ride 2021 byla proto koncipována na individuální bázi – tzn. vlastní vyjížďky v rámci přátel, klubů, sdružení apod. spojené s finanční podporou fondu.

Aktuálně se organizátoři rozhodli ještě uspořádat skromnější společnou jízdu na motocyklech – tzv. Malou benefiční jízdu.  Ta sice nenabídne doprovodný program, catering nebo hudbu, ale její základní cíl – podpořit naše vojáky a jejich rodiny – zůstane zachován. „Chceme veřejnosti ukázat, že loňská akce nebyla jen takovým výkřikem do tmy, ale že jsme připraveni zachovat tradici, kterou jsme minulý rok založili. Je nám jasné, že nepůjde o masovou akci a že se zúčastní pouze ti, kteří momentálně nebudou na dovolené. Věříme, že i touto akcí v minimálním rozsahu pomůžeme těm, kteří na naši pomoc čekají,“ uvedl Pavel Pokora, jeden z organizátorů akce.

Přijeďte se projet a podpořit dobrou věc! I předpověď počasí na sobotu je prozatím velice příznivá :)

ZÁKLADNÍ INFO K VYJÍŽĎCE:

  • sraz v 10:00 u benzinové pumpy MOL, Budějovická ul. 210, 252 42 Jesenice u Prahy
  • na shromaždišti bude možné poskytnout finanční dar pro Vojenský fond solidarity částkou 500
  • odjezd 10:30 směr Tábor
  • délka trasy cca 100 km
  • oběd nezajištěn, individuálně v místě dojezdu
  • návrat zpět z akce individuální

 

KOMPLETNÍ INFO K PROJEKTU BIKERS FOR VETERANS NAJDETE ZDE:

http://bikersforveterans.cz/aktuality.html

Fotogalerie

Nahoru