Home page > Aktuality > POZVÁNKA: Běh na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadaci policistů a hasičů

POZVÁNKA: Běh na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadaci policistů a hasičů

Opět po roce se můžete těšit na další ročník skvělé charitativní akce, který se uskuteční pod záštitou ministryně obrany Mgr. Jany Černochové v sobotu 20. 8. 2022 v Děčíně na Smetanově nábřeží.

Tahle sportovní akce nikdy nebyla o závodění, ale o samotném běhu, který pomáhá. I proto budou mít všichni běžci na své startovní ceduli již legendární text „Nepotřebuji číslo, běžím pro vojáky, policisty a hasiče”. Věříme, že nás opět poběží co nejvíce a podpoříme dobrou věc. Samotným během chceme společně s vámi vyjádřit podporu našim vojákům, policistům a hasičům. V loňském roce se podařilo vybrat částku přesahující 72.000,-Kč, která podpořila obě charitativní organizace. Už teď se navíc můžete těšit na opravdu bohatý doprovodný program. Část výtěžku ze startovného (nejméně 200,-Kč/osoba) bude věnována na podporu všem odvážným klukům a holkám, kteří brání naše životy a zdraví s nasazením vlastního života.

TRATĚ:
5 km (dospělí, případně mohou i děti), běžci obdrží startovní cedule, medaili a drobné upomínkové předměty od partnerů běhu.

0,5 – 1 km (děti, případně rodiče), děti obdrží startovní cedulku a drobné propagační předměty od partnerů běhu.

STARTOVNÉ:

Dospělí: 399,-Kč
Děti jednotně: 199,-Kč

REGISTRACE:
https://sport-reg.cz/nova-registrace?zavod=884

Kompletní info k akci najdete zde:https://www.selfdefense.cz/vph2021

A tady ještě jedno parádní video: https://www.youtube.com/watch?v=LUmn4u465R0

 

Těšíme se na vás. Díky vám můžeme pomáhat!

Fotogalerie

Nahoru