Home page > Aktuality > POTVRZENÍ O DARU K DAŇOVÝM ÚČELŮM - info pro dárce

POTVRZENÍ O DARU K DAŇOVÝM ÚČELŮM - info pro dárce

Vážení přátelé, podporovatelé Vojenského fondu solidarity. Se začátkem nového kalendářního roku Charita Česká republika opět vydává potvrzení o darech za uplynulý rok 2021. Zde najdete kompletní info, jak potvrzení získat.

Patříte mezi naše "srdcaře", kteří loni podpořili Vojenský fond solidarity, a rádi byste o svém daru získali oficiální potvrzení? Víte, že příspěvek nad 1 000 Kč za kalendářní rok zakládá možnost uplatnit snížení základu daně z příjmu fyzických osob? 

Potvrzení o finančním daru vydává výhradně náš partner a právní zástupce, kterým je Charita Česká republika. Zažádat si o něj můžete vyplněním krátkého elektronického formuláře, který naleznete zde:

https://www.charita.cz/podporte-nas/darujte/zadost-o-potvrzeni-o-daru/

Těm z vás, kteří již formulář vyplnili a uvedli v něm své kontaktní údaje, je potvrzení zasláno automaticky na vaši e-mailovou adresu. Hromadná potvrzení generuje a automaticky odesílá účetní systém Charity ČR vždy do 31. 1. následujícího roku – za dary z roku 2021 vám tedy přijde potvrzení do konce ledna roku 2022. V případě, že potřebujete potvrzení vystavit dříve, obracejte se na e-mailovou adresu dary@charita.cz. Potvrzení vám vystaví i v průběhu roku nejpozději do konce následujícího měsíce.

Děkujeme za vaši podporu v roce 2021. Díky vám můžeme pomáhat.

Nahoru