Home page > Aktuality > Charitativní projekt příslušníka AČR na podporu kolegů a kamarádů

Charitativní projekt příslušníka AČR na podporu kolegů a kamarádů

Četaři Martinu Smrčkovi z Agentury komunikačních a informačních systémů se letos opět podařilo zorganizovat charitativní aukci sportovních dresů. Stejně jako loni věnuje výtěžek z dražby Vojenskému fondu solidarity, který získané prostředky použije na další pomoc vojákům a jejich rodinám v těžké životní situaci.

Nechme o celé akci promluvit samotného organizátora:

„Jako už minulý rok, tak i letos jsem se rozhodl uspořádat dobročinnou aukci na podporu válečných veteránů. Těm patří právě významný den 11. 11. a to téměř po celém světě. Já, Martin Smrček, jsem se rozhodl podpořit ty naše české, na které se mnohdy zapomíná.

Celá vytěžená částka poputuje na Vojenský fond solidarity, který se stará jak o veterány samotné, kteří již z důvodu vážných zranění nemohou vykonávat zaměstnání, ale také o rodiny vojáků zesnulých. Nikomu nepřeji, aby musel řešit situaci, kdy přišel o jakéhokoli člena rodiny, ale bohužel i to se někdy stává, a tato situace bývá nelehká. Proto si myslím, že pokud je to aspoň trochu možné, tak pomoct by mohl každý a to jakýmkoli způsobem.

Chtěl bych ze srdce poděkovat všem, kteří mi letos opět pomohli a darovali mi jejich podepsané dresy právě na tuto aukci.

Jmenovitě bych chtěl velice poděkovat Janu Laštůvkovi, který jak minulý, tak i letošní rok neváhal a na můj nápad řekl ano. Letos také za právě jeho pomoci věnovali své podepsané dresy další hráči FC BANÍK Ostrava: Michal Frydrych, Filip Kaloč a Jaroslav Svozil. Dresy FC Baníku Ostrava jsou výroční, připomínají 100 let vzniku klubu.

Dále bych chtěl poděkovat týmu HC Vítkovice Ridera, který podpořil můj nápad již podruhé. Letos byl věnován podepsaný dres od Lukáše Krenželoka.

Poděkování patří Janu Veselému, který věnoval svůj podepsaný dres Fenerbahce Istanbul. Také musím poděkovat jeho tatínkovi, který dres zajistil.

Dále chci poděkovat Jakubovi Šiřinovi, který věnoval svůj podepsaný dres České reprezentace.

Ještě jednou všem moc děkuji, protože bez nich bych tuto aukci uskutečnit nemohl.“

Do aukce se mohou zapojit všichni sportovní nadšenci a příznivci Vojenského fondu solidarity. Odkaz na aukci najdete zde:

https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/3079?fbclid=IwAR1p4UmcI4eOn6CgAL4iOgoaEiIPurrzq40OwzGNXMJN4cAAFjc6a7TcuY8

Za celý tým VFS děkujeme Martinovi za jeho neskutečnou podporu a osobní nasazení, které do svého projektu věnoval. I díky němu můžeme nadále pomáhat všem, kteří naši pomoc nejvíce potřebují.

 

Fotogalerie

Nahoru