Home page > Aktuality > ANV KNIVES podruhé pro Vojenský fond solidarity: M500 ANTHROPOID VFS

ANV KNIVES podruhé pro Vojenský fond solidarity: M500 ANTHROPOID VFS

V pátek 2. dubna byl veřejnosti oficiálně představen nový typ nože, z jehož výtěžku bude určitá část věnována na pomoc vojákům a jejich rodinám v těžké životní situaci. 

S úctou a pokorou k památce třiceti českých vojáků, kteří položili svůj život při plnění služby v zahraničních operacích, vznikla limitovaná edice nože M500 ANTHROPOID VFS. Vyrobeno bylo pouze 30 kusů dýky M500 se sněhově bílou rukojetí s nápisem PER ARDUA AD ASTRA na čepeli - známé motto RAF, se kterým se autoři nože plně ztotožňují. 

Společnost ANV KNIVES tímto projektem aktivně pokračuje ve své podpoře Vojenského fondu solidarity. V prosinci 2020 převzala brigádní generálka Lenka Šmerdová šek na 40 000 Kč – příspěvek za prodej čtyřiceti nožů, které společnost vyrobila pro 73. tankový prapor.

"Pomocí této série chceme opět společně podpořit Vojenský fond solidarity a proměnit tak slova v činy. Z každého zakoupeného nože M500 ANTHROPOID VFS přímo přispíváte 1 000 Kč na podporu Vojenského fondu solidarity. Ke každému noži přikládáme také certifikát s číslem nože a vlastnoručním podpisem, předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity – poradkyně NGŠ AČR, brigádní generálky Mgr. Lenky Šmerdové," uvedl obchodní ředitel ANV KNIVES s.r.o. Viktor Zuska.

Bližší informace k této nabídce naleznete na webu společnosti ANV KNIVES zde: 

https://www.anvknives.cz/military/m500-anthropoid-limited/

Fotogalerie

Nahoru