Home page > Aktuality

Aktuality

POTVRZENÍ O DARU K DAŇOVÝM ÚČELŮM - info pro dárce

Publikováno: 7.1.2022 Autor: Tereza Stehlíková

Vážení přátelé, podporovatelé Vojenského fondu solidarity. Se začátkem nového kalendářního roku Charita Česká republika opět vydává potvrzení o darech za uplynulý rok 2021. Zde najdete kompletní info, jak potvrzení získat.

Bondovský Land Rover vynesl Vojenskému fondu solidarity téměř čtvrt milionu korun

Publikováno: 3.1.2022 Autor: Tereza Stehlíková

Vánoce jsou svátky nejen klidu a pohody, ale také štědrosti a darů. V tomto duchu se před vánočními svátky konala v pražském Autosalonu Dajbych aukce vozidla Land Rover Defender Bond Edition. Petr Dajbych, zakladatel a majitel autosalonu, se rozhodl čtvrtinový podíl z hodnoty, o níž vítězná nabídka převýšila vyvolávací cenu, věnovat do Vojenského fondu solidarity. Hned po aukci předal předsedkyni výboru VFS brigádní generálce Lence Šmerdové šek na 234 018 korun.

Vánoční přání

Publikováno: 21.12.2021 Autor: Tereza Stehlíková

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a v roce 2022 pevné zdraví, štěstí, lásku a řadu správných rozhodnutí na cestě ke splněným snům...Děkujeme za vaši podporu, spolupráci a důvěru. Díky vám můžeme pomáhat.

Pod jednou vlajkou, jedna rodina. Manželé Omaníkovi dlouhodobě podporují VFS

Publikováno: 20.12.2021 Autor: Tereza Stehlíková

Ve čtvrtek 16. prosince přivítala brigádní generálka Lenka Šmerdová milou návštěvu - rotmistra Jiřího Omaníka z 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany a jeho manželku Kateřinu. Oba patří k dlouhodobým podporovatelům Vojenského fondu solidarity, za což je právem ocenil i náčelník Generálního štábu AČR.

Maková sbírka letos vynesla téměř dva miliony korun

Publikováno: 17.12.2021 Autor: Tereza Stehlíková

Sbírka ke Dni válečných veteránů, kterou pořádá Vojenský fond solidarity, vynesla bez necelých pěti tisíc dva miliony korun. Přispět mohli vojáci i civilní veřejnost po celé České republice od 21. října do 19. listopadu.

Stránky

Nahoru