Aktuality

POZVÁNKA: FMX Gladiator Games

Publikováno: 11.10.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

V sobotu 3. listopadu proběhne v pražské O2 areně další ročník nejstarší evropské freestyle motokrosové akce. Organizátoři FMX Gladiator Games budou mít pro diváky opět připravenou velkolepou show, v níž dostane svůj prostor i Armáda ČR a Vojenský fond solidarity. Budeme se těšit! ...

Fotografická soutěž Vojenského fondu solidarity - info

Publikováno: 10.10.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

Vážení kolegové, účastníci fotografické soutěže Vojenského fondu solidarity. Do 30. září 2018, kdy byla stanovena uzávěrka pro přihlášení, jste nám zaslali velké množství Vašich skvělých fotografií na téma Každodenní život vojáka ozbrojených sil ČR. Během uplynulých dnů jsme je všechny zkompletovali a finálně vyhodnotili, bližší info k vyhlášení výsledků a předání cen naleznete v našem článku.

Ve Vyškově zorganizovali praporčíci běh pro Vojenský fond solidarity

Publikováno: 10.10.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

V rámci říjnových kariérních kurzů uspořádali příslušníci úseku kariérové přípravy poddůstojníků a praporčíků běh „Praporčické školy“, jehož součástí byla i sbírka pro Vojenský fond solidarity. Účastníkům běhu-posluchačům právě probíhajících kurzů se podařilo mezi sebou vybrat úžasných 27 670 Kč.

Osobní poděkování předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity brig.gen. Lenky Šmerdové

Publikováno: 1.10.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

Vážení a milí přátelé, podporovatelé Vojenského fondu solidarity, dovolte mi, abych Vám jménem výboru Vojenského fondu solidarity poděkovala za Vaši nezištnou finanční pomoc. Díky patří Vám všem, kdo jste ani na chvilku nezaváhali a zapojili se do mimořádné sbírky na pomoc rodinám tří padlých českých vojáků, kteří 5. srpna tohoto roku přišli o život při plnění služebních úkolů v Afghánistánu.

Profesionální výraz vojenské solidarity: Příslušníci AZ 72. mpr z Přáslavic uspořádali sbírku pro vojenský fond

Publikováno: 1.10.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

Příslušníci aktivních záloh dlouhodobě patří mezi pravidelné podporovatele Vojenského fondu solidarity. Svou sounáležitost s profesionálními vojáky a jejich rodinami vyjádřili uspořádáním sbírky i příslušníci mechanizované roty Aktivních záloh 72. mpr z Přáslavic. Impulsem k jejich rozhodnutí se stala srpnová tragická událost v Afghánistánu, při níž zahynuli tři čeští vojáci.  ...

Stránky

Nahoru