Úvodní stránka > Aktuality > POZVÁNKA NA AKCI: AUTHOR Pražská padesátka 2018

POZVÁNKA NA AKCI: AUTHOR Pražská padesátka 2018

V sobotu 15. září bude v pražských Dejvicích odstartován jubilejní 20. ročník cyklistického závodu AUTHOR Pražská padesátka, na který Vás tímto srdečně zveme. Svou účastí podpoříte rodiny vojáků, kteří se ocitly v těžké životní situaci, neboť pořadatelé se rozhodli věnovat celý výtěžek z akce Vojenskému fondu solidarity. Ten budou na místě reprezentovat brigádní generálka Lenka Šmerdová a náčelník Generálního štábu generálporučík Aleš Opata, který vítězům kategorie "Rodinné týmy" slavnostně předá pamětní diplom a pohár. Přijďte si zasportovat a podpořte dobrou věc, budeme se na Vás těšit!

AUTHOR Pražská padesátka je tradiční závod na horských kolech určený pro širokou veřejnost. Padesátikilometrová trasa závodu začíná a končí v pražských Dejvicích, mezi tím projíždí krásným prostředím Divoké Šárky, dále přes Horoměřice až do Zákolan a kolem zříceniny hradu Okoř zpět. Závod je součástí prestižní série AUTHOR Maraton Tour a na startu se každoročně sejde kolem tisíce účastníků. Doprovodným programem akce bude dětský závod na kolech, živá hudba, tombola a mnoho speciálních překvapení k 20. ročníku závodu.

Základní informace pro zájemce o účast v závodu:

TERMÍN:

sobota 15. září, start hlavního závodu v 10:00 h 

MÍSTO STATU A CÍLE:

Praha 6-Dejvice, Bechyňova ulice

TRASA ZÁVODU:

Dejvice - Horoměřice - Velké Přílepy - Noutonice - Podholí - Hole - Zákolany - Budeč - Nový Mlýn - Okoř - Malé Čičovice - Tuchoměřice - Juliána - Nebušice - Šárka - Dejvice

PŘIHLÁŠKA:

https://registrace.sportsoft.cz/registration.aspx?e=1250

Uzávěrka pro přihlášení je 14. 9.!

 

Kompletní informace k závodu naleznete zde: http://www.prazska50.cz/dokumenty/propozice_2018.pdf

Fotogalerie

Nahoru