Úvodní stránka > Aktuality > Na horských kolech pro Vojenský fond solidarity - AUTHOR Pražská padesátka

Na horských kolech pro Vojenský fond solidarity - AUTHOR Pražská padesátka

V sobotu 15. září se v pražských Dejvicích sešli na stratovní čáře závodu AUTHOR Pražská padesátka malí i velcí příznivci horských kol, které v cíli přišla podpořit předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity brig.gen. Lenka Šmerdová. Celkový výtěžek z akce se organizátoři rozhodli věnovat na pomoc vojákům a jejich rodinám, které se ocitly v těžké životní situaci.

Nad jubilejním 20. ročníkem závodu, jenž je pověstný svou přátelskou atmosférou a účastníky, kteří se každoročně vrací ne vyhrát, ale zejména si ho užít, převzal záštitu náčelník Generálního štábu genpor. Aleš Opata. Pro dospělé byla připravena padesátikilometrová trasa vedoucí krásným prostředím Divoké Šárky, přes Horoměřice až do Zákolan a kolem zříceniny hradu Okoř a zpět, svůj vlastní závod s názvem Pražský dětský sprint měli i nejmladší účastníci akce. Záznam z celého dne si můžete prohlédnout zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10110938667-cyklistika/218471291084006-author-prazska-50/

Na závěrečném slavnostním vyhlášení výsledků převzala brig.gen. Lenka Šmerdová pro Vojenský fond solidarity symbolický šek ve výši 30.000,-Kč. Organizátorům AUTHOR Pražské padesátky tedy touto cestou ještě jednou srdečně děkujeme za jejich vstřícné gesto, bylo nám skutečně ctí být partnerem této skvělé sportovní akce, do níž se nadšeně zapojili závodníci napříč generacemi.

Fotogalerie: https://www.flickr.com/photos/142485817@N05/sets/72157701199684764

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie

Nahoru